filarmonia
Дорогі друзі!
Шановні колеги!
Члени журі!

Молоді виконавці!

Вітаю всіх з відкриттям ХХ міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці».
 
Наш фестиваль відкривається у непростий для світу час. Музиканти, як і всі творчі люди, особливо це відчувають. Але ніякі негаразди не можуть скасувати її величність МУЗИКУ, скасувати симфонічні концерти, оперні та балетні вистави.
Життя триває і як і двадцять років тому юні музиканти знову бажають подарувати нам свою творчість. Незважаючи на дистанційний формат проведення, ХХ-ий, Ювілейний конкурс «Акорди Хортиці» зібрав понад 800 юних виконавців з 13 країн Європи.
 
Ми дуже раді, що географія фестивалю розширюється. Вперше серед учасників юні таланти з Бельгії, Данії, Ісландії, Норвегії.
Завтра починаються конкурсні прослуховування 1 туру. Виступ конкурсантів оцінюватиме високопрофесійне журі, до складу якого увійшли відомі викладачі, оперні та симфонічні диригенти, співаки, музикознавці, концертуючи піаністи, скрипалі, виконавці на духових, ударних і народних інструментах — всього 29 видатних музикантів.
 
Я бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів!
В добрий час двадцяті «Акорди Хортиці»!!!
Корзина